ProImage - strony www Częstochowa
folio

 Serwis z pytaniami
Strona internetowaSerwis internetowy, w którym użytkownicy mogą zadawać pytania podzielone na różne kategorie i uzyskiwać na nie odpowiedzi od innych osób. Serwis skierowany jest głównie do polonii zamieszkującej Wielką Brytanię. Strona internetowa zapytaj.co.uk od początku cieszy się dużą popularnością.
Użyliśmy: Photoshop / PHP / MySQL
Czas realizacji: 21 dni
Link: www.zapytaj.co.uk 

 Portfolio fotograficzne
Zdjęcia ślubnePortfolio fotograficzne wykonane w technologii flash z dynamiczną zawartością. Ciekawa prezentacja oferty fotoksiążek, elegancka czarno-biała grafika strony flash w połączeniu z kolorowymi zdjęcia sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Ta strona internetowa często jest chwalona przez Klientów, a nawet konkurencję. Dzięki pozycjonowaniu domena www.lukaszgrygiel.pl znajduje się na pierwszych miejscach Google pod hasłami związanymi z fotografia ślubną w Częstochowie.
Użyliśmy: Flash / Photoshop / XML / PHP / MySQL
Czas realizacji: 14 dni
Link: www.lukaszgrygiel.pl 

 Szablon allegro
Szablon AllegroSzablon allegro wykonany dla użytkownika sprzedającego odzież młodzieżową znanych marek.
Użyliśmy: Photoshop
Czas realizacji: 1 dzień
Link: zobacz projekt 

 Spotlite - projekt animowany
SpotliteProjekt dla firmy ochroniarskiej Spotlite z Wielkiej Brytanii.
W trakcie realizacji.
Użyliśmy: Flash / Photoshop
Czas realizacji: 3 dni
Link: zobacz projekt 

 Częstochowska Akademia Taekwon-do
SpotlitePromocją tej marki zajmujemy się już od dawna wykonując strony internetowe, projekty bannerów, spotów. Ta realizacja to nowa strona CzATu, ciągle udoskonalana i rozbudowywana.
Zapraszamy na stronę oraz na treningi do Akademii !
Użyliśmy: PHP / MySQL / Photoshop
Czas realizacji: 10 dni
Link: www.taekwondo.czest.pl 

 Sala weselna Jamajka
Sala weselna JamajkaStrona prezentacyjna w technologii Flash zrealizowana na potrzeby sali weselnej Jamajka w okolicach Częstochowy. Galeria podzielona na kategorie prezentuje wnętrze sali oraz pomieszczeń użytkowych w jej obrębie. Środowisko Flash doskonale spełnia zadanie stworzenia pozytywnego wrażenia na użytkowniku.
Strona w fazie testów na serwerze.
Użyliśmy: Flash / PHP / MySQL
Czas realizacji: 10 dni
Link: www.sala-jamajka.pl 

 Serwis polonijny Coventry
Serwis polonijny CoventryTo już kolejny serwis bazowany na naszym systemie CMS specjalnie stworzonym dla portali miejskich skupiających społeczność użytkowników. W tym przypadku jest to społeczność polonijna w mieście Coventry. Użytkownicy posiadający konto w serwisie mają możliwość dodawania swoich firm do katalogu podzielonego na branże, dodawania ogłoszeń, ofert pracy. Z serwisem jest zintegrowane popularne forum phpbb. Oprócz tego: Pogoda, Horoskop, Wiadomości, Plotki, Kalendarium, Shoutbox etc, etc...
Strona w fazie testów na serwerze.
Użyliśmy: PHP / MySQL
Czas realizacji: 14 dni
Link: www.coventry.com.pl 

 Foka - studio tatuażu
Studio Tatuażu FokaPo długiej rozmowie z właścicielem studia tatuażu i wysłuchania jego wizji swojego wizerunku wykonaliśmy dopasowaną, wyjątkową i ciągle zbierającą bardzo pozytywne opinie stronę www. Nowoczesny design, przyjazny layout w pełni oddaje klimat studia i podejście właściciela do swoich klientów.
Usługa pozycjonowania spowodowała, że 60 % klientów salonu trafia do niego poprzez Internet.
Użyliśmy: Flash / Photoshop / MySQL
Czas realizacji: 14 dni
Link: www.fokatatu.pl 
Strona: 1  | 2  | 3  | 
;
Kontakt

www.proimage.net.pl
mail: proimage@proimage.net.pl
tel. +48 796 810 803

Formularz kontaktowy

Czym jest hosting, co to jest domena, itd..

1. Co to jest hosting i czym jest domena ?

Hosting i domena to dwa pojęcia związane ściśle z tematyką stron internetowych. Postaramy się przybliżyć Państwu ich znaczenie bez używania trudnych terminów, których nie muszą Państwo znać. A więc:

Hosting

Każda strona internetowa składa się z dużej liczby plików, w których znajduje się konstrukcja strony, grafiki znajdujące się na stronie, animacje itd. Wszystkie te pliki muszą zostać gdzieś przegrane, aby strona mogła być wyświetlana  w Internecie.

Co to jest hosting i czym jest domena ?
Linki